STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Robotnik drogowy
Miejsce pracy: Zielona GóRa / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania

  • praca przy robotach drogowych

Wymagania

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym  stanowisku mile widziane

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy, fachowość

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o dołączenie klauzuli:
 "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), w celu realizacji procesu rekrutacji" Fakultatywnie : "Ponadto , wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. (Wysoka ul. Lipowa 5 a 52-200 Wrocław), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Dane firmowe

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.