Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/10/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kontraktowej będącej wsparciem Kierownika budów

  • wsparcie techniczne Kierowników budów w zakresie weryfikacji dokumentacji projektowych na etapie przetargu/realizacji

  • wsparcie Kierowników w trakcie przygotowania wycen robót na etapie przetargu

  • wsparcie Kierownika budowy w procesie zamawiania i gospodarki materiałami/sprzętem niezbędnymi do wykonania robót/budowy

  • rozliczania zużycia materiałów i pracy sprzętu na budowie

  • przygotowanie Planów podzleceń

  • prowadzenia korespondencji z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  techniczne o profilu budowlanym min. ukończone studia z tytułem inżyniera

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  •  dobra znajomość  obsługi komputera ( pakiet MS Office w tym Excel, AutoCad )

  • dyspozycyjność   i mobilność(prawo   jazdy kat. B)

  • umiejętność  pracy pod presją czasu ,

  • samodzielność, kreatywność, dokładność,  umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • kursy językowe: angielski i niemiecki

  • pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu "zarządzania zdrowiem"

  • możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.