STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy / Oferta z dnia: 01/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy i utrzymania obiektów
Miejsce pracy: Piekary ŚLąSkie / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie infrastruktury technicznej istniejących obiektów zgodnie z wymogami technicznymi oraz prawa budowlanego,

  • Realizacja harmonogramu przeglądów,

  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczną i książką obiektów,

  • Nadzór nad realizacją inwestycji,

  • Przygotowywanie budżetów i bieżąca kontrola kosztów,

  • Współpraca z podwykonawcami oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Czynne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi,

  • Znajomość procedur prowadzenia Książki Obiektów,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość programu Autocad,

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz zasad BHP,

  • Znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

  • Umiejętność organizacji robót budowlanych, kierowania i rozliczania zespołu z wyników,

  • Mile widziane doświadczenie w budowach obiektów przemysłowych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • System bonusowy - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wysoki standard pracy,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bonus świąteczny i urodzinowy.

Dane firmowe

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy