Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy branżowy
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Budowa drogi ekspresowej S19 Białystok - Lubartów, odcinek Międzyrzec Podlaski (koniec obwodnicy) - Kock (początek obwodnicy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analizowanie sprawdzanie dokumentacji projektowych na etapie uzyskania decyzji pozwolenia na budowę, ZRID,

  • prowadzenie dokumentacji robót budowlanych na etapie trwania budowy i po jej zakończeniu w tym dokumentacji powykonawczej,

  • nadzór, koordynacja pracy podwykonawców w danej specjalności np. energetyka, teletechnika, wod-kan.,

  • współpraca z nadzorem budowy,

  • przygotowanie raportów z przebiegu realizacji prac,

  • weryfikacja wniosków sprzedażowych pod kątem poprawności oraz kompletności – współpraca z działem technicznym i z podwykonawcami,

  • udział w tworzeniu comiesięcznych założeń kosztów podwykonawców,

  • kontrola materiałów dostarczonych na plac budowy,

  • współpraca z Nadzorem, Kierownictwem kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min 3 lata w pracy na budowie jako inżynier budowy w specjalnościach wod-kan, energetyka, teletechnika.,

  • wykształcenie o profilu technicznym (wyższe, inżynieria środowiska, elektryczne, telekomunikacyjne, drogowe lub pokrewne),

  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), CAD,

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) – gotowość do podróży służbowych,

  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym,

  • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie na kontraktach realizowany dla GDDKiA, znajomość programów z grupy Tilos, MS Project.

OCZEKUJEMY:

  • dokładności, staranności, cierpliwości oraz dobrej organizacji pracy,

  • bardzo dobrej znajomości MS-Office lub podobnego oprogramowania.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę lekarską w LuxMed

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu

  • dodatek stażowy już po roku pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Dane firmowe

Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce