SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV / Oferta z dnia: 06/05/2024

Stanowisko: Inspektor nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów oraz prowadzenie postępowań na roboty budowlane i instalacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz regulaminami wewnętrznymi,

  • Przygotowywanie umów i zleceń dla podmiotów zewnętrznych,

  • Przygotowywanie, organizacja i nadzór nad robotami remontowymi budowlanymi i instalacyjnymi wykonywanymi przez podmioty zewnętrzne,

  • Sporządzanie lub weryfikacja przedmiarów robót, wycen szacunkowych i kosztorysów a także dokumentacji formalno-prawnej oraz technicznej w zakresie robót remontowych,

  • Sprawowanie nadzoru inwestorskiego i nadzór nad terminową realizacją zleconych robót w ramach środków zgromadzonych na funduszu remontowym zgodnie z zawartymi umowami,

  • Udział w przygotowywaniu planów remontowych i monitorowanie ich realizacji,

  • Organizacja i nadzór nad bieżącymi robotami konserwatorskimi,

  • Rozliczanie zrealizowanych prac w ramach środków przewidzianych na konserwację i realizowanych ze środków funduszu remontowego - weryfikacja rzeczowo-finansowa kosztorysów, potwierdzanie wystawionych faktur pod względem merytorycznym w zakresie zgodności z zawartymi umowami,

  • Przyjmowanie wniosków, interwencji i pism mieszkańców w sprawach uszkodzeń, usterek ogólnobudowlanych lub instalacyjnych, awarii w obiektach lub na terenie Spółdzielni oraz ich terminowe załatwianie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa a także wewnętrznymi regulaminami Spółdzielni,

  • Dokonywanie wizji w sprawach technicznych w budynkach i lokalach mieszkalnych na wniosek mieszkańców, sporządzanie protokołów z wizji oraz kwalifikowanie i zlecanie wykonania prac w ramach środków przewidzianych na konserwację,

  • Archiwizowanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej i związanej z utrzymaniem nieruchomości oraz korespondencji z mieszkańcami, staranne i zgodne z wiedzą techniczną jak również zasadami obowiązującymi w Spółdzielni.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (budowlane lub instalacje sanitarne),

  • Uprawnienia budowlane (konstrukcyjno-budowlane lub w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych),

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość programów środowiska Windows w tym Word, Exel oraz programu AutoCad,

  • Umiejętność kosztorysowania (NORMA),

  • Dokładność, terminowość, uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,

  • System premiowy,

  • Świadczenie urlopowe.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV