SPIE Building Solutions Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Budowlanego (K/M)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • realizacja okresowych przeglądów obiektów budowlanych;

  • nadzór i kontrola nad realizacją prac ogólnobudowlanych, hydraulicznych i elektrycznych;

  • wykonywanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej, negocjacje, ofertowanie robót budowlanych;

  • doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego obiektów;

  • przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych;

  • wykonywanie inwentaryzacji budowlanych;

  • monitorowanie organizowanych przetargów;

  • monitorowanie rynku (podwykonawców usług; materiałów i technologii w zakresie usług budowlanych);

  • udział w realizacji zadań związanych z przeglądami, odbiorem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane;

  • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa;

  • znajomość pakietu Office;

  • znajomość prawa budowlanego.

Mile widziane:

  • Uprawnienia sanitarne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • zakładowy fundusz socjalny.

Dane firmowe

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.