Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Socco Stuttgart GmbH / Oferta z dnia: 05/07/2019

Stanowisko: Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych i grzewczych
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Montaż i serwis instalacji grzewczych, sanitarnych lub wodno-gazowych

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończona szkoła zawodowa w tym,lub w pokrewnym zawodzie (z dużym doświadczeniem nie jest to konieczne)

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. „B” i własny samochód nie są wymagane jednak mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 2.000,00 Euro netto (na rękę)

  • Dodatek 25% za każda nadgodzinę (oczywiście nadgodziny nie są obowiązkowe)

  • Opłacone mieszkanie nie daleko miejsca pracy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w niemieckiej kasie chorych

  • Premię świąteczną i urlopową

  • Stały kontakt z polskim koordynatorem

  • Możliwość wypłaty zaliczek

  • Premia za polecenie pracowników

  • Długoterminowe zlecenia i możliwość przejęcia przez klienta na stałe

  • Pełny pakiet socjalny w Niemczech

Dane firmowe

Socco Stuttgart GmbH