← Wstecz | Drukuj

Smart-HR / Oferta z dnia: 30/08/2017

O firmie

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy będącej liderem na rynku regionalnym, świadczącej usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz usług porządkowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko.

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor ds. Organizacji i Zarządzania
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Nadzór i koordynację pracy podległych działów firmy, głównie administracyjnych (m.in. kadry i płace, sekretariat, recepcja, rekrutacja, szkolenia, kontrola wewnętrzna, it, dział gospodarczy). Bezpośrednia podległość to ok. 7 osób,
Dbałość o optymalizację procesów i kosztów w podległych działach,
Organizowanie sprawnej pracy - nadzór nad terminowością i przestrzeganiem procedur obowiązujących w firmie,
Optymalizację istniejących w firmie procesów - wnioskowanie o ewentualne zmiany w procedurach,
Nadzór nad sprawami formalno-prawnymi, gospodarczymi, administracyjnymi,
Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (dostawcy, serwisy, obsługa prawna, firma kurierska itp.),
Wsparcie Zarządu oraz operacyjnej części firmy,
Raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

Minimum 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku lub pokrewnym w dużej lub średniej firmie,
Wysokich kompetencji w zakresie zarządzania zespołem,
Biegłej obsługi komputera w tym MS Office,
Umiejętności szukania rozwiązań i podejmowania decyzji,
Umiejętności zarządzania budżetem,
Prawa jazdy kat. B,
Wykształcenia wyższego.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi benefitami (prywatna opieka medyczna w atrakcyjnym systemie dofinansowania),
Niezbędne narzędzia pracy,
Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz realne możliwości rozwoju zawodowego,
Przyjazną atmosferę pracy i komfortowe warunki pracy oraz dużą swobodę i samodzielność działania.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

praca@smart-hr.pl

(W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska)

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Dane firmowe

Smart-HR
Dąbrówki
40-750 Katowice
Email: praca@smart-hr.pl