Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

SLIPFORM Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie budów w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego.

  • Organizacja pracy w całym procesie inwestycji zgodnie z założonym harmonogramem, dokumentacją projektową, budżetem oraz wymogami jakościowymi.

  • Rozliczenia budowy pod względem formalnym (protokół odbioru robót).

  • Utrzymywanie kontaktów z Generalnymi Wykonawcami.

  • Prowadzenie dzienników budów oraz raportowanie dla zarządu.

Wymagania

  • Znajomość procedur odbioru i rozliczeń robót.

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ostatni rok studiów) o profilu budowlanym.

  • Znajomość ustawy Prawo Budowlane, KPA.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Zdolności interpersonalne.

  • Cenimy: komunikatywność, ambitność i inicjatywę własną.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia do uprawnień wykonawczych.

  • Samochód i wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zakwaterowanie.

  • Praca w delegacji na terenie całego kraju.

Dane firmowe

SLIPFORM Sp. z o.o.