← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 12/12/2018

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista – specjalność techniczna
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

-rozwijaniem sprzedaży wypożyczalni
-nadzorowaniem wykonania prac serwisowych pod względem jakości, terminowości i kosztów
weryfikacją stanu technicznego sprzętu
-udziałem w procesie budżetowania
-bieżącą analizą dokumentacji technicznej
-organizowaniem i nadzorowaniem pracy sił własnych
-rozliczaniem wykonanych usług serwisowych w systemie SRS
-zamawianiem części zamiennych i usług serwisowych
-koordynacją pracy podwykonawców
nadzorem nad jednostkami podlegającymi dozorowi UDT
-nadzorem nad gospodarką odpadami niebezpiecznymi
-egzekwowaniem przestrzegania zasad BHP

Wymagania

-masz wykształcenie min. średnie profilowe
-posiadasz min. 1 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-potrafisz pracować w zespole
-bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
-jesteś osobą dyspozycyjną

Oferujemy

Co możesz zyskać?

-możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż
-możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl