← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 27/03/2019

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - specjalność sprzedaż / Łódź
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

•analizą rynku lokalnego pod kątem popytu na sprzęt
•pozyskaniem klienta z rynku wewnętrznego i zewnętrznego
•wydawaniem i odbiorem sprzętu
•bieżącym kontaktem i podejmowaniem działań dla utrzymania klientów
•optymalizacją zasobów wypożyczalni - dopasowaniem do potrzeb rynku
•będziesz odpowiadać za wynik w obszarze działania
•raportowaniem wyników do Kierownika Wypożyczalni / Regionalnego Kierownika Wypożyczalni

Wymagania

•masz wykształcenie techniczne / handlowe
•znasz maszyny i sprzęt budowlany
•posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•jesteś osobą sumienną i rzetelną
•masz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

Co zyskasz?

•ciągłe doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez realizację różnorodnych projektów

•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z branży

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl