← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 26/03/2019

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista - specjalność rozliczenia
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•bieżącą weryfikacją kosztów samochodów floty i sporządzaniem załączników do księgowania faktur
•realokacją kosztów floty w ramach firmy i aktualizacją centrów kosztowych
•dokumentacją przekazań samochodów między użytkownikami
•koordynacją zgłoszeń związanych z mandatami i szkodami komunikacyjnymi
•sporządzaniem raportów i sprawozdań dotyczących samochodów i użytkowników na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne (jazdy prywatne, szczegóły dot. kosztów itp.)
•weryfikacją i archiwizacją dokumentów (zamówień, umów, oświadczeń)
•weryfikacją danych dot. samochodów i użytkowników w systemach Skanska i leasingodawcy
•koordynowaniem odbiorów i zdań samochodów
•bieżącą współpracą z firmą leasingową
•wsparciem informacyjnym użytkowników (telefon i skrzynka mailowa zespołowa)

Wymagania

•posiadasz wykształcenie wyższe
•sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point) – szczególnie Excel
•bardzo dobrze organizujesz pracę
•umiesz planować zadania i ustalać priorytety
•jesteś osobą rzetelną, dokładną i cierpliwą
•cechuje Cię komunikatywność i otwartość
•wykazujesz inicjatywę do działania i zaangażowanie
•umiesz pracować w zespole
•masz wysoką kulturę osobistą
•dobrze znasz język angielski
•posiadasz prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty (mile widziane):

•znajomość systemu Korab

•znajomość rynku samochodowego w Polsce

•wiedza z zakresu leasingu, zarządzania i ubezpieczeń pojazdów samochodowych

Oferujemy

Co zyskasz?
•możliwość samorealizacji na stanowisku wymagającym dużego zakresu samodzielności i decyzyjności
•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z branży

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl