← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 03/09/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Stanowisko: Specjalista - Koordynacja BHP / Zabrze, Wrocław, Poznań
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
•analiza materiałów przetargowych pod kątem ryzyk BHP
•uczestnictwo w przygotowaniu: planu organizacji placu budowy, planu BOZiŚ
wsparcie Zespołu Menadżera Projektu w identyfikacji ryzyk dla zadania oraz w przygotowaniu instrukcji bezpiecznego wykonania robót
•monitorowanie warunków pracy i stanu bezpieczeństwa na projektach
propagowanie wdrażania standardów Skanska i przedsięwzięć BHP na projekcie zarówno wśród pracowników, jak i firm podwykonawczych
•wsparcie w raportowaniu i analizie wypadków oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych
podejmowanie powypadkowych działań korygujących
•współpraca z koordynatorem BHP na Projekcie i Specjalistą ds. BHP w regionie

Wymagania

•wykształcenia z zakresu BHP, mile widziane będzie również wykształcenie budowlane
•doświadczenia w pracy na stanowisku z zakresu BHP
•komunikatywności oraz dobrej organizacji pracy
•prawa jazdy kat. B
•umiejętności pracy w zespole
•umiejętności analitycznego myślenia, spostrzegawczości
•umiejętności motywowania innych w zakresie bezpieczeństwa pracy
•umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych/wypadkowych
•znajomości programów komputerowych: MS Office

Oferujemy

Co zyskasz?
•możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w budowaniu przewagi
Skanska w Polsce zakresie BHP
•możliwość aktywnego udziału w tworzeniu standardów BHP w firmie
•możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl