← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 23/07/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Robotnik torowy
Miejsce pracy: RacibóRz / śląskie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:
•bieżącym utrzymaniu nawierzchni torowej, podtorza, budowli inżynierskich, przejazdów kolejowych,
•pracą przy infrastrukturze kolejowej,
•obsługą maszyn i urządzeń stosowanych przy utrzymaniu nawierzchni kolejowej.

Wymagania

•masz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
•jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną,
•wykazujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz dyspozycyjnością,
•prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Oferujemy

Co zyskasz?
•udział w rozwoju kompetencji kolejowej w Skanska,
•dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami kolejowymi,
•możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami i ekspertami w kompetencji kolejowej i branż towarzyszących,
•możliwość pracy na różnorodnych projektach kolejowych

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl