← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 21/08/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator/ Elektromechanik WMB
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Będziesz zajmować się:

obsługą Wytwórni Mas Bitumicznych
zapewnieniem sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych zespołów maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych
zapewnieniem procesu produkcji zgodnie z receptami, procedurami ZKP oraz Instrukcją Obsługi WMB
utrzymaniem w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych

Wymagania

posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe - preferowany profil elektryka/automatyka
znasz systemy automatyki przemysłowej
potrafisz czytać schematy automatyki i elektryki
jesteś osobą chętną do nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
jesteś osobą sumienną, rzetelną, posiadasz zdolności manualne oraz umiejętności praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
mile widzenie będą również uprawnienia SEP do 1KV, uprawnienia na Ładowarkę jednonaczyniową kl. I oraz uprawnienia do spawania elektrycznego

Oferujemy

Co zyskasz?

dołączysz do zespołu zajmującego się specjalistycznymi robotami
pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w swoich branżach
rozszerzysz swoje doświadczenia i kompetencje

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl