← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 24/08/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Stanowisko: Koordynator/ Główny Specjalista Zarządzania Jakością
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Dołącz do Zespołu Zarządzania Jakością i weź udział w budowie standardów pracy w Skanska oraz doskonaleniu systemu zarządzania jakością i kontroli wewnętrznej.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

koordynacja, tworzenie oraz aktualizacja elementów Systemu Zarządzania Jakością
planowanie audytów w zespołach i na projektach
weryfikacja i rejestracja Planów Projektów
przeprowadzanie audytów zgodności z Planem Projektu oraz Naszym Sposobem Pracy
raportowanie wyników audytów, sporządzanie podsumowania wniosków i rekomendacji oraz wprowadzanie usprawnień w Systemie Zarządzania Jakością
monitorowanie procesu usuwania niezgodności
koordynowanie działań związanych z certyfikacją

Wymagania

Szukamy Ciebie jeśli:

masz min 5 lat doświadczenie pracy z Systemami Zarządzania Jakością, w szczególności z ISO 9001
masz doświadczenie w pracy jako audytor wewnętrzny
doświadczenie w mapowaniu procesów i/lub ich optymalizacji mile widziane
jesteś osobą o wysokim poziomie myślenia analitycznego i dociekliwości
Masz umiejętności międzyludzkie i łatwość budowania relacji w zespole i poza nim
potrafisz komunikować się w sposób jasny i zrozumiały
cechuje Cię uważność i umiejętność słuchania
pracujesz w sposób zorganizowany i zdyscyplinowany
cechuje Cię wysoka etyka pracy
komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie atutem

Oferujemy

Co zyskasz?

możliwość rozszerzania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez realizację różnorodnych zadań i pracy na różnych projektach
możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż w ramach budownictwa ogólnego/inżynieryjnego
możliwość wpływu na kulturę pracy w firmie

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl