← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 17/12/2019

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator ds. Szkoleń Zrównoważonego Rozwoju
Miejsce pracy: Warszawa, WrocłAw, ŁóDź, KrakóW, GdańSk, Katowice, Poznań / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

• wdrażanie i monitorowanie szkoleń BHP i innych w ramach zrównoważonego rozwoju
• koordynowanie działań edukacyjnych wzmacniających świadomość dotyczącą ZR (np. Tydzień Bezpieczeństwa)
• nadzorowanie opracowywania programów szkoleń ZZR oraz tworzenie innych akcji edukacyjnych zespołu
• zapewnienie trenerów wewnętrznych prowadzących szkolenia zrównoważonego rozwoju spośród pracowników Skanska
• prowadzenie szkoleń umiejętności trenerskich dla trenerów wewnętrznych szkoleń ZZR
• monitorowanie jakości pracy trenerów wewnętrznych oraz szkoleń
• uczestniczenie w grupach roboczych Porozumienia dla Bezpieczeństwa w budownictwie
• prowadzenie projektów w ramach zespołu ZZR
• zarządzanie zespołem szkoleń zrównoważonego rozwoju
• planowanie i monitorowanie budżetu zespołu i szkoleń BHP

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

• masz doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji złożonych inicjatyw szkoleniowych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki BHP
• potrafisz projektować angażujące i inspirujące programy szkoleniowe wykorzystujące różnorodne metody uczenia dorosłych
• masz potwierdzone umiejętności trenerskie
• korzystasz z różnych sposobów ewaluacji działań edukacyjnych
• masz doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami, np. w zakresie szkoleń, działań edukacyjnych, promocji, budowania kultury organizacyjnej
• znasz zasady i przepisy BHP oraz tematykę zapobiegania wypadkom
• masz rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wywierania wpływu i angażowania innych w działanie
• masz doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
• mile widziana znajomość branży budowlanej i projektów budowlanych oraz procesu zarządzania bezpieczeństwem na budowie

Oferujemy

Co zyskasz?

• pracę w dużej międzynarodowej organizacji gwarantującej wysokie standardy pracy
• pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii
• umowę o pracę i roczny system motywacyjny
• pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS)
• dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl