← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 23/08/2018

O firmie

Skanska to jedna z największych firm budowlano-deweloperskich na świecie. Budujemy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, troszczymy się o potrzeby społeczności, w których działamy i o to, jak nasze realizacje będą wpływały na życie ludzi w długiej perspektywie. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach naszych czasów. Standardy pracy Skanska na całym świecie określają zapisy „Kodeksu postępowania”. Na każdym rynku pracujemy zgodnie ze wspólnymi wartościami: troszczymy się o życie, działamy etycznie i transparentnie, razem jesteśmy lepsi, dbamy o klienta. W Polsce Skanska jest obecna poprzez trzy spółki: wykonawczą, biurową i mieszkaniową.

Oferowana praca

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Zespół Zarządzania Ryzykiem stawia sobie za cel promowanie kultury i praktyk związanych z zarządzaniem ryzykiem inwestycyjnym w Skanska oraz identyfikację i wspieranie wymiany najlepszych praktyk w tym zakresie.

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

•weryfikacja, ocena czynników ryzyka oraz wspieranie procesu zarządzania ryzykiem na projektach budowlanych, wydawanie rekomendacji dla kierownictwa
•wspieranie Zespołów Oferowania w ocenie ryzyka oraz w przygotowywaniu dokumentacji zarządzania ryzykiem zgodnie ze standardami Skanska
•doradztwo dla kadry kierowniczej w zakresie zarządzania ryzykiem
•przegląd realizowanych projektów w zakresie zarządzania ryzykiem
•szkolenie pracowników Obszaru z procedur zarządzania ryzykiem w Skanska oraz promowanie idei zarządzani ryzykiem na projektach

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

•masz kilkuletnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami budowlanymi jako kierownik projektu, kierownik budowy czy na innym analogicznym stanowisku lub odpowiadasz za zarządzanie ryzykiem w firmie budowlanej
•współpracowałeś/-aś z klientami publicznymi jak i prywatnymi
•rozumiesz procesy, potrafisz je ustawiać, usprawniać i egzekwować
•masz wiedzę o ryzykach w projektach budowlanych oraz ich mitygacji
•cechujesz się dokładnością oraz analitycznym myśleniem
•władasz językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
•jesteś gotowy/a do odbywania wyjazdów służbowych

Oferujemy

Co zyskasz?

•możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w budowaniu w Skanska w Polsce obszaru zarządzania ryzykiem
•pełnienie roli partnera / doradcy biznesu oraz zespołów decyzyjnych
•możliwość bezpośredniej współpracy z kluczowymi osobami w Obszarze
•pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego
•możliwość pracy zdalnej

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Gen. Zajączka 9
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl