← Wstecz | Drukuj

Skanska S.A. / Oferta z dnia: 24/01/2019

O firmie

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie”.

Stanowisko: Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

Do centralnego Zespołu Zarządzania Kontraktem i Obsługi Gwarancyjnej szukamy osób na stanowisko:

•Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej dla Budownictwa Ogólnego

•Główny Specjalista ds. zarządzania kontraktem i obsługi gwarancyjnej dla Budownictwa Inżynieryjnego

Będziesz zajmować się:

•współpracą z administratorami kontraktu na projektach odpowiednio w Budownictwie Ogólnym lub Inżynieryjnym

•współpracą przy przygotowywaniu procedur dla administrowania kontraktami i obsługi gwarancyjnej

•monitorowaniem procesu przejmowania projektów do obsługi gwarancyjnej odpowiednio do Budownictwa Ogólnego lub Inżynieryjnego

•wsparciem w zakresie oceny budżetów na obsługę gwarancyjną oraz oceny przyjętych sposobów usuwania usterek

•wsparciem w zakresie obsługi roszczeń o wysokim stopniu trudności

•współpracą przy analizie ryzyk dla procesu przetargowego

•wsparciem procesu przekazywania projektów w obsłudze gwarancyjnej z regionów do obszarów

•wdrażaniem działań edukacyjnych z zakresu administrowania kontraktami obsługi gwarancyjnej

•wdrażaniem dokumentów i narzędzi pozwalających na efektywne zarządzanie administrowaniem kontraktem i obsługą gwarancyjną

•przygotowaniem raportów z zakresu obsługi gwarancyjnej i administrowania kontraktami

Wymagania

•posiadasz doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wskazanej kompetencji (budownictwo ogólne lub budownictwo inżynieryjne), najlepiej jako KP lub IP (m.in. w zakresie planowania i kosztorysowania)

•masz kompetencje finansowe w zakresie: budowania i monitorowania realizacji budżetów projektów, umiejętności pracy z wewnętrznymi systemami finansowymi firmy, kontrolingu bieżących kosztów na projektach, udziału w procesie forecastowym

•masz doświadczenie w zakresie oceny ryzyka w projekcie

•znasz zasady kontraktacji, zarządzania zmianą kontraktową, zarządzania ryzykiem kontraktowym w tym zakresie harmonogramu, kosztów i kwestii technicznych

•umiesz myśleć i działać procesowo oraz zgodnie z procedurami

•potrafisz myśleć analityczne i wyciągać wnioski

•posiadasz dowiedzione umiejętności komunikacyjne i budowania relacji

•potrafisz prowadzić współpracę między zespołami oraz uwzględniać potrzeby różnych interesariuszy

Oferujemy

Co możesz zyskać?
•możliwość udziału w budowaniu Zespołu Zarządzania Kontraktem i Obsługi Gwarancyjnej (budowanie procesów, procedur i sposobów działania)
•możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w Skanska w Polsce w obszarze obsługi gwarancyjnej i administracji kontraktem

Forma kontaktu

Dane firmowe

Skanska S.A.
Aleja Solidarności 173
01-518 Warszawa
Email: rekrutacja@skanska.pl