← Wstecz | Drukuj

SILVA LS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. infrastruktury kolejowej
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • Nadzór nad inwestycjami w infrastrukturę kolejową (bocznice i terminale przeładunkowe);

  • Planowanie remontów i przeglądów bocznic kolejowych oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji;

  • Aktualizacja regulaminów bocznicowych oraz przepisów wewnętrznych;

  • Prowadzenie Dziennika oględzin rozjazdów oraz Książki kontroli stanu torów;

  • Obchody torów, badanie rozjazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi w zakresie realizacji powyższych zadań.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Uprawnienia budowlane z zakresu infrastruktury kolejowej bądź uprawnienia toromistrza - warunek konieczny;

  • Doświadczenia zawodowego min. 5 lat na podobnym stanowisku;

  • Znajomości branży i przepisów kolejowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych (ok. 30% czasu pracy).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wsparcie w relokacji;

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Dane firmowe

SILVA LS Sp. z o.o.