← Wstecz | Drukuj

Serwis Personalny Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/08/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Posadzkarz
Miejsce pracy: Kolonia / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca na pełny etat. 45 godz. tygodniowo + nadgodziny

  • Praca jest w systemie akordowym

  • Pracodawcą jest niemiecki zakład specjalizujący się w montażu i odnowie nawierzchni podłogowych

Główne zadania:

  • Przygotowanie powierzchni pod prace wykończeniowe (frezowanie, szlifowanie, gruntowanie, szpachlowanie)

  • Kładzenie podłóg z materiałów, jak: PCV, panele, wykładziny dywanowe, linoleum, laminat

  • Przycinanie pod wymiar i klejenie nawierzchni, zgrzewanie

  • Cokoły, listwy przypodłogowe

Wymagania

  • Zawód posadzkarz, udokumentowany świadectwem lub zawód pokrewny

  • Kandydaci bez zawodu powinni posiadać minimum 3 letnie doświadczenie jako posadzkarz

  • Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

  • Dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord

  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

  • Stawka godzinna brutto: od 14 do 20 euro (akord)

  • Dieta netto: 12 lub 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)

  • Zarobek miesięczny netto: 1700 do 2300 euro

  • Mieszkanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Dane firmowe

Serwis Personalny Sp. z o.o.