Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy / Oferta z dnia: 21/04/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant
Miejsce pracy: CzęStochowa / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów działu serwisu i montażu,

  • Fakturowanie,

  • Koordynacja prac serwisu,

  • Przygotowywanie ofert na:serwis, naprawy powykonawcze,

  • Przygotowywanie dokumentów z zaleceniami eksploatacyjnymi,

  • Raportowanie do przełożonego w wyznaczonych terminach i zgodnie z wyznaczonymi standardami, jak również do centrali w Niemczech,

  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego z klientem,

  • Ścisła współpraca z kierownikiem magazynu i działem wsparcia sprzedaży,

  • Dbałość o wizerunek firmy na zewnątrz,

Wymagania

  • Biegła znajomość j.angielskiego zarówno w mowie i piśmie,

  • Znajomość j.niemieckiego będzie dużym atutem,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub przynajmniej wykształcenie kierunkowe (Elektryk, Elektronik)

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Znajomość obsługi PC (MS Office),

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość budowy bram- dodatkowy atut,

Oferujemy

  • Praca w firmie w Częstochowie,

  • I zmiana,

  • Możliwość rozwoju i awansu,

  • Interesujące warunki wynagradzania

Dane firmowe

Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy