Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy / Oferta z dnia: 28/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Operator maszyn drukujących
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • pomoc w obsłudze maszyn drukujących (druk wielkoformatowy)

  • przygotowanie materiałów do produkcji

  • nadzorowanie pracy na maszynie drukarskiej

  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych nadruków

  • dbałość o terminową realizację zleceń

  • utrzymanie stanowiska pracy w czystości

Wymagania

  • chętnie osoby chcące nabyć nowe doświadczenie

  • wykształcenie minimum zawodowe (najlepiej poligraficzne)

  • dokładność i precyzja w działaniu

  • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana wiedza z zakresu druku

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • początkowo zatrudnienie przez agencję, później przejęcie przez firmę

  • stabilne zatrudnienie

  • praca na dwie zmiany

  • pracę w dobrych warunkach

  • możliwość nabycia nowych umiejętności

Dane firmowe

Serwis Personalny Nowoczesna Agencja Pracy