Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Sepona GmbH / Oferta z dnia: 12/01/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Reutlingen / / Niemcy

Opis stanowiska

  • praca według rysunków i planów budowlanych oraz rozdkładowych

  • montaż systemów podściankowych

  • instalacje grzewcze oraz sanitarne na obiektach budowlanych

  • montaż sieci odpływowych

  • lub montaż kanałów wentylacyjnych

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • gotowość wyjazdu do Niemiec

  • umiejętność montażu instalacji grzewczych

  • umiejętność montażu urządzeń sanitarnych

  • instalacja urządzeń chłodniczych

  • punktualność i sumienność

  • dyspozycyjność

  • własny samochód mile widziany

Oferujemy

  • ponadtaryfowe stawki godzinowe  Brutto/h plus pełna dieta za każdy  przepracowany  dzień,

  • dodatki świąteczne i urlopowe

  • punktualne wynagrodzenie

  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

  • umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich

  • ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny

  • pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych

  • pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

  • opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Dane firmowe

Sepona GmbH