← Wstecz | Drukuj

Sepona GmbH / Oferta z dnia: 06/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych oraz mieszkalnych (wykonywanie nowych instalacji elektrycznych jak również wymiana starych tras kablowych)

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych (montaż kabli, okablowywanie szaf rozdzielczych, podłączanie włączników i gniazdek)

Wymagania

  • Udokumentowane wykształcenie i doświadczenie na w/w stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Gotowość wyjazdu do Niemiec

  • Punktualność i sumienność

  • Dyspozycyjność

  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy

  • Atrakcyjne stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień

  • Dodatki świąteczne i urlopowe

  • Punktualne wynagrodzenie

  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek

  • Umowę (w języku polskim) na czas nieokreślony,na warunkach niemieckich

  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny

  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych

  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym

  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta

  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Dane firmowe

Sepona GmbH