← Wstecz | Drukuj

Remontowa Shipbuilding S.A. / Oferta z dnia: 20/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Monter w branży stoczniowej
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prefabrykacja i wykonywanie prac monterskich w warsztacie i na budowanych jednostkach;

Wymagania

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe / branżowe;

  • dobra znajomość rysunku technicznego;

  • ukończony kurs cięcia gazowego i sczepiania elektrycznego (możliwość uzupełnienia uprawnień);

  • wysokie zdolności manualne;

  • wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży stoczniowej i / lub na stanowisku montera;

  • uprawnienia hakowego sygnalisty;

  • ukończony kurs spawania met. 111, 135, 141;

  • znajomość budowy systemów hydrauliki siłowej i pneumatyki;

  • znajomość budowy maszyn i urządzeń.

Oferujemy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;

  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;

  • możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci;

  • dofinansowanie kart MultiSport;

  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.

Dane firmowe

Remontowa Shipbuilding S.A.