← Wstecz | Drukuj

reConnect / Oferta z dnia: 13/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla Konstrukcyjny
Miejsce pracy: / Szwecja

Opis stanowiska

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla naszego partnera w Szwecji szukamy doświadczonych cieśli konstrukcyjnych, którzy będą pracowali przy wykonaniu konstrukcji domu i dachu.

Wymagania

  • Oferujemy szwedzką umowę o pracę.

  • Stawka - 187 kr szwedzkich brutto na godzinę

  • Urlopy płatne

  • Szwedzkie składki socjalne

  • Praca na minimum pełen etat - możliwość pracy w większej ilości godzin

  • Ubrania, wszelkie narzędzia na miejscu

● Koszt mieszkania to około 3000-3500 kr miesięcznie

Wymagane jest doświadczenie przy budowie konstrukcji drewnianych, ścian działowych, jak i przy pracy z wykończeniem wnętrz.

Oferujemy

Dane firmowe

reConnect