← Wstecz | Drukuj

RD bud sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na rekrutowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • koordynację prac podwykonawców na powierzonym odcinku robót,

  • prawidłowy obieg dokumentacji budowy,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz wstępną analizę otrzymanych ofert,

  • sporządzanie kosztorysów prac dodatkowych,

  • przygotowanie przedmiarów, obmiarów i analiz rozwiązań technicznych,

  • nadzór nad tworzeniem dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • doświadczenie w pracy na budowie u Generalnego Wykonawcy na co najmniej jednym projekcie od fazy wykopu do zakończenia budowy i złożenia dokumentacji powykonawczej,

  • biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz Autocad,

  • znajomość programów typu ZUZIA, Norma PRO będzie atutem,

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy, umiejętność antycypowania, zaangażowanie.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • szkolenia,

  • prywatną opiekę medyczną na terenie Polski, ubezpieczenie NNW.

Dane firmowe

RD bud sp. z o.o.