← Wstecz | Drukuj

Randstad Polska / Oferta z dnia: 22/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: kierownik robót torowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą wyrobów hutniczych, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

kierownik robót torowych
Nr ref.: 12993
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • kierowanie inwestycjami na terenie całego kraju
  • zarządzanie grupą ok. 10 osób

Oczekiwania:
  • min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • min. średnie wykształcenie
  • uprawnienia budowlane o specjalności kolejowej
  • mile widziana wiedza z zakresu kosztorysowania
  • mile widziana  znajomość programu NORMA
  • gotowość do pracy w delegacji od poniedziałku do piątku

Oferta:
  • umowa o pracę lub kontrakt
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Dane firmowe

Randstad Polska

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-robot-torowych/bydgoszcz/8651082