PUH El Professional Mariusz Maszota / Oferta z dnia: 12/02/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Ślusarz / Monter konstrukcji
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Wymagania

Zakres obowiązków

  • Pełny zakres montażu mechanicznego suwnic (mechaniczny montaż konstrukcji stalowych, montaż elementów ocynkowanych i ze stali nierdzewnej, uczestniczenie w załadunku gotowych urządzeń na statki)

  • Montaż urządzeń i elementów mechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej

  • Prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych

  • Praca stała na terenie portu w Gdańsku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, elektromechaniczne.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Mile widziane doświadczenie w montażu dźwigów/suwnic lub pracach monterskich na wysokościach..

  • Mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych wolnobieżnych, podestów ruchomych nożycowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz sprzęt.

Oferujemy

Co oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia i kursy.

Dane firmowe

PUH El Professional Mariusz Maszota