PUH El Professional Mariusz Maszota / Oferta z dnia: 03/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: KęBłOwo / pomorskie / Polska

Wymagania

Praca na terenie całej Polski

Zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola nad realizacją robót elektrycznych/energetycznych na placu budowy.

  • Nadzór nad postępami prac, przygotowywanie obmiaru postępu robót.

  • Koordynacja prac podwykonawców, harmonogramów, przeglądy ilościowe.

  • Kontrola kosztów oraz jakości, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji.

  • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Mobilność i dyspozycyjność.

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

  • Dokładność i rzetelność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Doświadczenie w zakresie robót energetycznych.

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ambitnych projektach.

  • Pracę w dynamicznym środowisku związanym z nowoczesnymi technologiami.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dane firmowe

PUH El Professional Mariusz Maszota