← Wstecz | Drukuj

PU Hydromasz Rafał Ramus / Oferta z dnia: 02/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik urządzeń dźwigowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • naprawa i konserwacja urządzeń elektromechanicznych,

  • montaż i demontaż dźwigów wieżowych w zespole,

  • praca na warsztacie przy naprawie dźwigów,

  • konstrukcja i konserwacja rozdzielni elektrycznych.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe, średnie o kierunku elektromechanika i pokrewne,

  • uprawnienia elektryczne minimum podstawowe,

  • dobry stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokościach,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • chęć pozyskania nowych doświadczeń i umiejętności.

Oferujemy

  • szkolenia i uprawnienia UDT,

  • wynagrodzenie stosowne do umiejętności i samodzielności w wykonywaniu zadań.

Dane firmowe

PU Hydromasz Rafał Ramus