PTHU EKO-TRANS Grażyna Orłowska Henryk Orłowski Sp. j. / Oferta z dnia: 27/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Operator koparki
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Operator koparki kołowej lub gąsienicowej.

  • Koparki na systemach geodezyjnych GPS.

  • Aktualne budowy w Lublinie (woj. lubelskie), Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) oraz S8 Mężenin – Jeżewo (woj. mazowieckie).

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na koparkach - skarpowanie, rowy, roboty ziemne wykończeniowe.

  • Prosimy nie wykluczać delegacji.

Oferujemy

  • Kwatera oraz posiłek w ramach zatrudnienia.

  • Umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie umowy zlecenia.

Dane firmowe

PTHU EKO-TRANS Grażyna Orłowska Henryk Orłowski Sp. j.