Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/07/2016

O firmie

Firma P.U.H. Lem-Bud Sp. z o.o. jest spółką deweloperską działającą na toruńskim rynku nieruchomości od 2007 roku. Specjalizujemy się w budownictwie wielorodzinnym. Zrealizowaliśmy kilkanaście projektów w Toruniu.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska
Branża: Nieruchomości

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
• Planowanie, organizowanie, oraz rozliczanie prowadzonych budów
• Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym
• Analiza dokumentacji technicznej
• Nadzorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
• Koordynacja prac na budowie
• Wspieranie kierownika budowy i przygotowywanie procesów technologicznych
• Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi

Wymagania

• Wykształcenie wyższe budowlane
• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń
• Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego oraz zagadnień budownictwa mieszkaniowego
• Umiejętności obsługi programów AutoCAD, RODOS oraz pakietu MS Office
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
• Samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych
• Nastawienie na realizację celów
• Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
• Rzetelność i uczciwość

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail.

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.
Okólna 128
87-100 Toruń
Email: biuro@lem-bud.pl