Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych CENTRUM sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/04/2024

Stanowisko: Kierownik Robót zewnętrznych sieci wodno - kanalizacyjnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • pełnienie funkcji kierownika robót zgodnie z prawem budowlanym, przepisami BHP oraz przepisami wew. Firmy

  • uczestnictwo w realizacji projektów branżowych z zakresu sieci i instalacji sanitarnych,

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót,

  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo – finansowych dla ofert przetargowych oraz realizowanych kontraktów,

  • planowanie i koordynacja robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu,

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie robót wod - kan,

  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,

  • rozliczanie robót instalacyjnych i uczestnictwo w odbiorach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska i pokrewne

  • wymagane uprawnienia budowlane

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • praca na umowę o pracę

  • samochód służbowy - duży SUV

  • praca w godzinach 7 - 15,

  • możliwość nadgodzin

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych CENTRUM sp. z o.o.