Przedsiębiorstwo Budowlane Interbud / Oferta z dnia: 14/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Szczawno-ZdróJ / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

P. B. INTERBUD jest firma budowlaną działającą na rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu obiektów nowoprojektowanych, jak również w przeprowadzaniu remontów i modernizacji obiektów istniejących. Do obiektów tych należą szkoły, budynki użyteczności publicznej, budynki mieszkalne, a także biura i sklepy. Realizujemy również prace wymagające szczególnej staranności, związane z odtworzeniem substancji zabytkowej budowli, elementów takich jak: stolarka, sztukaterie i okładziny kamienne, elewacje i fasady budynków.

Wymagania

Przedsiębiorstwo Budowlane INTERBUD poszukuje pracownika na stanowisko kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej. Oferujemy podjęcie stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę w prężnie działającej firmie oraz atrakcyjne warunki płacowe.

Dane firmowe

Przedsiębiorstwo Budowlane Interbud

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/szczawno-zdroj/8541012