← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 29/11/2012

O firmie

Tynkarz - Praca za granicą - Holandia
Jesteśmy polską legalną agencja zatrudnienia (nr rejestru 9061) ,zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników dla naszych holenderskich kontrahentow.
Poszukujemy 20 doświadczonych tynkarzy do pracy na terenie całej Holandii i Belgii.
Projekt trwa ,dla sumiennych ,znających sie na fachu pracowników możemy zaoferować pracę przynajmniej do końca przyszłego roku.
Obowiazkiem pracownika bedzie przygotowywanie elewacji budynków czyli tynkowanie ,wykańczanie zacierką itd.

Oferowana praca

Stanowisko: Tynkarz Holandia
Miejsce pracy: Rotterdam / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Wymagania

- Doswiadczenie w zawodzie
- Sofi numer (dla osob z dużym doświadczeniem oraz znajomością jezyka jest możliwosć wyrobienia tego dokumentu na miejscu)
- Mile widziane gotowe brygady tynkarzy
- Znajomosc jezyka obcego (mile widziana jednak wystarczy jeśli jedna osoba na trzy w brygadzie bedzie poslugiwała sie jezykiem angielskim)
- Wlasny transport (mile widziany)

Jesli spełniasz podane warunki przeslij Sofi oraz cv na adres mailowy:
PROSIMY O UMIESZCZENIE INFORMACJI JESLI KANDYDAT PRZEBYWA OBECNIE W HOLANDII LUB BELGII !
tynkarz@prpsolutions.eu
Rozpatrywane bedą tylko kompletne aplikacje ze wszystkimi waznymi informacjami m.in. na temat jezyka obcego czy auta.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Oferujemy

- Legalna prace na holenderskich warunkach bez udziału polskich posredników
- 340 - 360 euro netto tygodniowo za podstawowe 37.5 lub 40 godzin pracy w tygodniu. (mozliwosc nadgodzin)
- Darmowe zakwaterowanie
- Szereg dodatkow zwiazanych z pracą na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: tynkarz@prpsolutions.eu