← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 21/07/2012

O firmie

Poszukujemy wielu doświadczonych pracowników na stanowisku Spawacz 135/136. Nasi pracownicy pracują na elektrowniach oraz rafineriach w miastach jak Rotterdam ,Amsterdam ,Groningen oraz wielu innych

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz 135 136 Holandia
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Spawanie rurociagow oraz konstrukcji stalowych

Wymagania

-Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie jako spawacz metodą 135 lub 136
-Aktualne uprawnienia spawalnicze (TUV,UTD,GL,DNV,IS)
-Znajomosc jezykow obcych będzie dużym atutem
-VCA lub SCC

Spawaczy spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie cv koniecznie ze skanami aktualnych certyfikatow na adres mailowy.

Welder135-136@prpsolutions.eu

Osoby posiadające własny transport będą mile widziane

Oferujemy

-Stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej firmie
-Umowa podpisana bezpośrednio z holenderskim pracodawca bez udziału polskich posrednikow.
-Wysokie stawki
-Pracodawca zapewnia i oplaca zakwaterowanie.
-Pomoc w załatwieniu formalności związanych np. z uzyskaniem dodatku rodzinnego czy rozlakowego.
-mozliwosc nadgodzin

Forma kontaktu

welder135-136@prpsolutions.eu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: welder135-136@prpsolutions.eu