← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 25/08/2012

O firmie

Operator ładowarki teleskopowej Manitou z VCA
Praca za granicą - Holandia , Belgia
Poszukujemy wielu operatorów z uprawnieniami na ładowarki teleskopowe Manitou do pracy na zakładach chemicznych oraz rafineriach. Praca zaczyna sie na początku pazdziernika.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator ładowarki Manitou Holandia
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obowiazkiem pracownika bedzie załadunek oraz rozładunek konstrukcji stalowych przy pomocy ładowarek teleskopowych.

Wymagania

- Doswiadczenie w zawodzie
- Uprawnienia na manitou
- Certyfikat VCA/SCC
- Znajomosc jezyka obcego (mile widziana)
- Wlasny transport (mile widziane)

Jesli spełniasz podane warunki przeslij skan VCA oraz cv na adres mailowy:
manitou@prpsolutions.eu
Rozpatrywane bedą tylko kompletne aplikacje ze wszystkimi waznymi informacjami m.in. na temat jezyka obcego czy auta.

Oferujemy

- Legalna prace na holenderskich warunkach bez udziału polskich posredników
- 430 - 480 euro tygodniowo za podstawowe 40 godzin pracy(mozliwosc nadgodzin)
- Darmowe zakwaterowanie
- Szereg dodatkow zwiazanych z pracą na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: manitou@prpsolutions.eu