← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 06/06/2012

O firmie

Poszukujemy wielu doświadczonych pracowników na stanowisku Monter Rusztowań oraz monter izolacji posługujących się jezykiem francuskim. Praca jest „od zaraz”

Stanowisko: Monter rusztowan , izolacji z francuskim od zaraz
Miejsce pracy: zagranica / Francja
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Praca na wielu rafineriach

Wymagania

-Minimum rok doświadczenia w zawodzie jako monter rusztowań lub monter izolacji
-Certyfikat VCA lub SCC
-Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)
-znajomość języka francuskiego (WARUNEK KONIECZNY)

Jeśli spełniasz wszystkie podane wymagania prześlij niezłocznie CV wraz z skanem certyfikatow na adres mailowy:

monterfrancja@prpsolutions.eu

Prosimy o nieprzesyłanie aplikacji przez osoby które jezykiem francuskim się nie posługują gdyż jest to wymóg bezwarunkowy.

Oferujemy

-Umowa podpisywana bezpośrednio z holenderskim pracodawcą bez udziału polskich posrednikow
-450-520 euro za 40 godzin pracy
-Darmowe zakwaterowanie
-Szereg dodatkow związanych z praca na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: monterfrancja@prpsolutions.eu