← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 02/09/2012

O firmie

Oferta pracy – Monter rusztowań za granicą Holandia

Poszukujemy wielu doświadczonych pracownikow na stanowisku monter rusztowań z uprawnieniami STEIGERBOUWER A.

Jesteśmy polską legalną agencja zatrudnienia (nr rejestru 9061) , zajmujemy sie pozyskiwaniem pracownikow dla naszych holenderskich kontrahentow ze szczególnym naciskiem na monterów rusztowań.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Do obowiazkow pracownika beda nalezeć praca przy montażu oraz demontażu rusztowań typu Cup-lock na terenie zakładów chemicznych w Holandii.

Wymagania

-Minimum rok doświadczenia w zawodzie jako monter rusztowań
-Certyfikat VCA lub SCC
-Dużym atutem będzie posiadanie własnego samochodu (prosimy o uwzględnienie tego w aplikacji)
-Holenderski certyfikat Steigerbouwer A (mile widziane)
-znajomosc jezyka obcego pozwalajaca na przejście tzw. „site testow”

Jeśli spełniasz wszystkie podane wymagania prześlij niezłocznie CV wraz ze skanami certyfikatow na adres mailowy:

scaffolder@prpsolutions.eu

Rozpatrywane będą tylko kompletne aplikacje z informacjami na temat posiadanych certyfikatow ,znajomości jezyka obcego oraz z informacją na temat posiadania własnego środka transportu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Oferujemy

-Umowe podpisywaną bezposrednio z holenderskim pracodawcą bez udziałów polskich posredników.
-480 euro za podstawowe 40 godzin pracy w tygodniu
-Darmowe zakwaterowanie
-Szereg dodatkow zwiazanych z pracą na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: scaffolder@prpsolutions.eu