← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 24/08/2012

O firmie

Monter konstrukcji stalowych Holandia
Zatrudnimy wielu doświadczonych monterów konstrukcji stalowych z VCA do pracy na zakładach chemicznych oraz rafineriach na terenie Belgii oraz Holandii.

Oferowana praca

Stanowisko: Monter konstrukcji stalowych Holandia Belgia
Miejsce pracy: Gdynia , GdańSk / pomorskie / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Obowiazkiem pracownika bedzie montaż oraz demontaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

- Minimum 4 lata doswiadczenia jako monter konstrukcji stalowych.
- Certyfikat VCA/SCC
- Znajomosc rysunku technicznego
- Znajomosc jezyka obcego (mile widziana)
- Wlasny transport (mile widziane)

Jesli spełniasz podane warunki przeslij skan VCA oraz cv na adres mailowy:
monter@prpsolutions.eu
Rozpatrywane bedą tylko kompletne aplikacje ze wszystkimi waznymi informacjami m.in. na temat jezyka obcego czy auta.

Oferujemy

- Legalna prace na holenderskich warunkach bez udziału polskich posredników
- 430 - 500 euro tygodniowo za podstawowe 40 godzin pracy(mozliwosc nadgodzin)
- Darmowe zakwaterowanie
- Szereg dodatkow zwiazanych z pracą na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: monter@prpsolutions.eu