← Wstecz | Drukuj

PRP Solutions / Oferta z dnia: 02/09/2012

O firmie

Hakowy ,poddzwigowy ,rigger , operator dzwigu z uprawnieniami holenderskimi
Praca za granicą - Holandia , Belgia
Poszukujemy wielu pracownikow z uprawnieniami na hakowego do pracy na zakładach chemicznych oraz rafineriach. Praca zaczyna sie na początku wrzesnia.

Oferowana praca

Stanowisko: Hakowy , Rigger , Operator dzwigu Holandia
Miejsce pracy: zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obowiazkiem pracownika bedzie transport konstrukcji stalowych ,kontakt z operatorem dzwigu z poziomu zero.

Wymagania

- Doswiadczenie w zawodzie
- Uprawnienia na hakowego europejskie lub holenderskie (warunek konieczny)
- Certyfikat VCA/SCC(warunek konieczny)
-Certyfikat VVL (dla osob z vca oraz tym certyfikatem mamy prace od juz)
- Znajomosc jezyka obcego (mile widziana)
- Wlasny transport (mile widziane)

Jesli spełniasz podane warunki przeslij skan VCA oraz cv na adres mailowy:
hakowy@prpsolutions.eu
Rozpatrywane bedą tylko kompletne aplikacje ze wszystkimi waznymi informacjami m.in. na temat jezyka obcego czy auta.

Oferujemy

- Legalna prace na holenderskich warunkach bez udziału polskich posredników
- 430 - 480 euro tygodniowo za podstawowe 40 godzin pracy(mozliwosc nadgodzin)
- Darmowe zakwaterowanie
- Szereg dodatkow zwiazanych z pracą na holenderskich warunkach

Forma kontaktu

Dane firmowe

PRP Solutions
Sienkiewicza
09-400 Plock
Email: hakowy@prpsolutions.eu