Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PROJ - COMPLEX / Oferta z dnia: 29/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Biuro PROJ-COMPLEX zajmujące się projektowaniem i obsługą inwestycji zatrudni  kosztorysanta robót budowlanych, drogowych, instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

• praktyczna, dobra znajomość technologii budowlanej

• wykształcenie wyższe lub średnie o profilu budowlanym

• znajomość programów kosztorysowych Rodos lub Norma PRO

• znajomość programu AutoCAD

• kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

• uprawnienia budowlane

• umiejętność sporządzania STWiOR

OFERUJEMY

• stałą pracę (możliwość podjęcia współpracy na umowę zlecenie lub dzieło)

• motywacyjny system wynagrodzeń

• niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

PROJ - COMPLEX

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kosztorysant/bydgoszcz/5066752