← Wstecz | Drukuj

ProgresHR / Oferta z dnia: 08/10/2013

O firmie

Grupa Progres

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:

- zarządzanie procesem oraz reprezentowanie firmy na budowie
- planowanie prac na budowie i współpraca z innymi podwykonawcami dla dotrzymania terminów pośrednich i końcowego
- pilnowanie budowy i nadzorowanie terminów oraz budżetów
- wyszukiwanie poddostawców, sprzętu i negocjacje z podwykonawcami w ramach danego projektu
- negocjowanie cen i warunków współpracy, pilnowanie terminów i jakości realizacji procesów
- regularne kontakty z klientem w zakresie informowania o postępach oraz występowania o dopłaty za roboty dodatkowe, informowanie o barku frontu prac, itp.
- nadzór nad dokumentacją
- współpraca z inwestorami, głównym wykonawcą oraz z innymi działami firmy
- pilnowanie budżetu kosztów dla danego projektu i stałe szukanie oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu wymaganej jakości

Wymagania

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które:

- posiadają wiedzę z zakresu konstrukcji aluminiowo- stalowo – szklanej lub ceramicznej
- posiadają doświadczenie w branży elewacyjnej
- mają uprawnienia budowlane
- bardzo dobrze posługują się językiem niemieckim
- mają doświadczenie w pracy na rynku niemieckim
- są mobilne, asertywne i nastawione na realizacje celów

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

- wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
- niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód (lub zwrot kilometrówki)
-mieszkanie firmowe poza miejscem zamieszkania
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres katarzyna.jedrzejczak@grupaprogres.pl

Dane firmowe

ProgresHR
Św. Marcin 73/5
61-808 Poznań
Email: katarzyna.jedrzejczak@grupaprogres.pl