← Wstecz | Drukuj

Progres Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 15/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, poszukujemy:

SPAWACZ ALUMINIUM
Miejsce pracy: Gdańsk Górki Zachodnie
Nr ref: SPA/01/GDA

WYMAGANIA:
- spawanie aluminium (wymagane uprawnienia);
- wykształcenie techniczne;
- doświadczenie na stanowisku spawacza potwierdzone aktualnymi certyfikatami należącymi do IACS
- inicjatywy i zaangażowanej postawy wobec wykonywanej pracy,
- znajomości podstawowych zasad bhp,
- znajomość rysunku technicznego.

OBOWIĄZKI:

- wykonanie prac spawalniczych
- drut proszkowy
- złącze doczołowe
- grupa materiałowa 1, pozycja pionowa

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności
- pracę od zaraz
- możliwość rozwoju
- szkolenia

Aplikacje prosimy wysyłać w tytule wpisując numer referencyjny SPA/01/GDA. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie www.progreshr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)" Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane firmowe

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/spawacz/gdansk/7807693