← Wstecz | Drukuj

Progres Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 17/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta (przedsiębiorstwo produkcyjno-budowlane), poszukujemy kandydata na stanowisko:
Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref: TRN/05/13/KB

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
• Koordynowanie wykonania projektów budowy basenów w zakresie całkowitej realizacji (od momentu przygotowania dokumentacji, nadzór nad wykonaniem, kontrola pracy parku maszynowego);
• Zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników;
• Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu;
• Kontakty z klientami oraz podwykonawcami;
• Współudział w pozyskiwaniu kontraktów.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, techniczne;
• Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej;
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów budowy basenów o powierzchni powyżej 300 m²;
• Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientem i podwykonawcami;
• Umiejętność budowania zespołu, zarządzania ludźmi, motywowania pracowników;
• Znajomość rysunku technicznego;
• Umiejętność kosztorysowania;
• Znajomość dokumentacji technicznej/projektowej;
• Dobra znajomość obsługi komputera;
• Mile widziana znajomość AutoCad;
• Prawo jazdy kat. B;
• Dobra organizacja czasu pracy;
• Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie z długą tradycją w branży;
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
• Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do nadesłania CV wraz z listem motywacyjnym i nazwą stanowiska w temacie wiadomości.

Dane firmowe

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-budowy/bydgoszcz/8743092