← Wstecz | Drukuj

Pro-Energia / Oferta z dnia: 19/12/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - monter instalacji solarnych
Miejsce pracy: 20-854 Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:
- montaż elementów systemu solarnego w kotłowni
- łączenie punktów nowego systemu z istniejącymi punktami z.w.u., c.w.u. i c.o. w kotłowni
- mile widziane również ekipy
- praca w promieniu do 70 km od Lublina

Wymagania

Oczekiwania:
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy hydraulika
- specjalizacja w montażu c.o., c.w.u., z.w.u., systemach solarnych
- dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych - delegacji)
- umiejętność pracy pod presją czasu - praca akordowa

Oferujemy:
- stałe zlecenia
- możliwa również współpraca z całą ekipą monterów - warunki do uzgodnienia

Dane firmowe

Pro-Energia

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/hydraulik-monter-instalacji-solarnych/20-854-lublin/8532552