← Wstecz | Drukuj

Praca.pl Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie budową zgodnie z przepisami i metodami pracy,

  • Nadzorowanie harmonogramów i planów bezpieczeństwa,

  • Aktualizacja danych finansowych i kosztów,

  • Koordynacja prac, kontrola i rozliczanie podwykonawców,

  • Wybór metod realizacji i porozumiewanie się z inwestorem,

  • Utrzymanie pełnej dokumentacji projektu,

  • Ostateczna przekazanie budowy do etapu gwarancyjnego.

Wymagania

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne,

  • Pełne uprawnienia budowlane,

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu budową,

  • Biegłość w MS Project i Excel, SAP będzie atutem,

  • Zdolności do podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów,

  • Rozumienie podstaw ekonomii,

  • Umiejętność negocjowania,

  • Gotowość do pracy w różnych lokalizacjach.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy,

  • Pracę w doświadczonym zespole,

  • Narzędzia do pracy.

Dane firmowe

Praca.pl Sp. z o.o.