← Wstecz | Drukuj

Praca.pl Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/05/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: / Irlandia

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wymiana starych liczników na inteligentne liczniki energii.

  • Kontrola prawidłowego montażu.

  • Weryfikacja instalacji i ponowne uruchomienie energii.

  • Raportowanie pracy w systemie komputerowym.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie w elektryce lub pokrewne.

  • 2 lata doświadczenia jako elektryk z referencjami.

  • Dyplom technika lub inżyniera elektryka.

  • Prawo jazdy B.

  • Dobra znajomość angielskiego.

  • Chęć pracy w Irlandii na stałe.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie do €25.72/h.

  • Bezpośredni kontrakt z irlandzką firmą.

  • Darmowe zakwaterowanie minus opłaty za media.

  • Stałe godziny pracy, możliwe nadgodziny i praca w soboty.

  • Płatność tygodniowa, zwrot kosztów podróży i odbiór z lotniska.

  • Szkolenia, pomoc w formalnościach, narzędzia, samochód służbowy.

  • Dodatkowe świadczenia jak ubezpieczenie zdrowotne, pomoc w chorobie, programy rozwoju i wsparcia, zniżki na siłownię.

Dane firmowe

Praca.pl Sp. z o.o.